Gabinet

We współczesnej dobie stomatologii profesjonalny sprzęt w połączeniu z wyspecjalizowanym w swojej dziedzinie lekarzem pozwala na duże osiągnięcia w leczeniu zębów.

Nasze gabinety są wyposażone w światowej klasy sprzęt stomatologiczny - wszystko po to by być jak najbardziej skutecznym w leczeniu Pacjentów, którzy nam zaufali.

Tomografia komputerowa 2D/3D Gendex

Wszystko zaczyna się od prawidłowej diagnozy.

Nasz sprzęt pozwala na wykonanie nie tylko zdjęcia pantomograficznego ale również w ciągu paru sekund daje obraz 3D zębów oraz zatok, dzięki któremu lekarz nie musi niczego "zgadywać".  Na dowolnych przekrojach widać próchnicę, niedokładnie przeprowadzone leczenie kanałowe oraz wszelkie zmiany zapalne. Na podstawie przekrojów poprzecznych możemy bezbłędnie zaplanować długość oraz kąt wprowadzenia implantu, co znacząco ogranicza możliwość odrzucenia implantu do minimum. Tomografia komputerowa jest nie oceniona w przeprowadzeniu prawidłowego leczenia kanałowego pod mikroskopem.

Technologia firmy Gendex to użycie minimalnej dawki, a jakość obrazu perfekcyjna.

Urządzenia serii GXDP-700,oprócz możliwości przejścia z panoramicznych obrazów 2D do obrazów  cefalometrycznych i 3D, zapewniają lekarzom uzyskanie wysokiej jakości obrazów obejmujących szeroką gamę projekcji. Obrazy te są nieocenione podczas diagnozowania i leczenia próchnicy, oceny korzeni, leczeniu  ortodontycznym,osadzaniu implantów i innych zabiegach chirurgicznych.

Aparat wewnątrzustny
RTG Gendex  GXIO 770

Nasze gabinety wyposażone są w aparty do zdjęć punktowych renomowanej firmy Gendex-czyli małych zdjęć poszczególnych zębów. Nie ocenione w diagnostyce szczegółowej, są idealnym uzupełnieniem tomografii komputerowej. Pozwalają na szybką ocenę stanu zębu, a dzięki minimalnej dawce, są bezpieczne dla naszych pacjentów.

Zdjęcia punktowe pozwalają na wykonywanie projekcji pojedynczych zębów, zgryzowych oraz zgryzowo-skrzydłowych w  technice równoległej lub kąta prostego.

Mikropskop Leica

Nasz gabinet dysponuje specjalistycznym sprzętem do leczenia kanałowego. Mikroskop minimalizuje ryzyko powikłań przy leczeniu kanałowym oraz umożliwia obiektywną ocenę stanu zębów, nieuzależnioną od wyczucia lekarza, które może być inne każdego dnia. Wysokiej klasy mikroskop Leica z technologią LED jest pierwszym w swej klasie sprzętem zaprojektowanym z myślą o mikrochirurgii dentystycznej.

Model ten łączy w sobie doskonale znaną optykę firmy Leica z nowatorskimi rozwiązaniami takimi jak oświetlenie LED oraz obraz high-definition.

Reciproc i BeeFill

Dodatkowo leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem wspiera BeeFill-zestaw do termoplastycznego wypełniania kanałów gutaperką oraz Reciproc- czyli rewolucyjna metoda pracy z zastosowaniem ruchu oscylacyjnego pozwalająca jednym narzędziem opracować cały kanał korzeniowy.

Galeria