Nasz zespół

Naszą placówkę tworzą lekarze z pasją. Jesteśmy zgranym zespołem współpracującym ze sobą już od dłuższego czasu. Lubimy naszą pracę, co dzień ciesząc się, że pomagamy ludziom. Jesteśmy zaangażowani całym sercem, więdzą i profesjonalizmem, abyś Ty Drogi Pacjencie czuł się u nas jak najlepiej.

 

lek.dent.
Jolanta Gromaszek

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie specjalizująca się w protetyce, implantologii i stomatologii zachowawczej.

Twórczyni naszej kliniki. Uczestniczka licznych kursów w kraju i zagranicą.  Stale podnosząca swoje kwalifikacje na szkoleniach międzynarodowych. Finalistka konkursu "Kobiety biznesu 2012" organizowanego przez portal Bankier.pl. 

Zaangażowana całym sercem, by nasze gabinety, proces leczenia i komfort leczenia Pacjenta był na jak najwyższym poziomie.

lek.dent.
Łukasz Ścisłowski

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych oraz dzieci, chirurgią i protetyką. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Zawsze stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów, dlatego dużą wagę przywiązuje do rozmowy i dokładnego planowania leczenia już od pierwszej wizyty. Po skończonej pracy chętnie sięga po gitarę basową i uprawia kolarstwo górskie.

lek.den.
Jarosław Dąbrowski
(chirurg twarzowo-szczękowy)

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale Wojskowo-Lekarskim, oraz Lekarsko-Dentystycznym, lekarz stomatolog, specjalista w zakresie chirurgii twarzowo-szczękowej. Odbywał staże w Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Wojskowym Instytucie Medycznym w Łodzi. Specjalista w dziedzinie zaawansowanych zabiegów z zakresu chirurgii twarzowo-szczękowej. Obecnie asystent w Klinice Chirurgii Szcękowo-Twarzowej Instytutu Medycznego w Warszawie.

lek.den.
Marzena Mazurek-Surtel
(endodoncja-leczenie
pod mikroskopem)

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie, rocznik 2006. Po studiach, pracując  zdobywała doświadczenie, poszerzając wiedzę z dziedziny stomatologii. Zainteresowania obejmowały w szczególności endodncję, chirurgię i protetykę, oraz stomatologię estetyczną. Od kilku lat zajmuje się wykonywaniem zabiegów pod mikroskopem. Ukończyła wiele kursów krajowych i zagranicznych u najlepszych mentorów na świecie. Wciąż rozwija swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach.

Zainteresowania pozazawodowe to przede wszystkim podróże. Zarówno te bliższe, po Europie jak te dalsze, z plecakiem do najodleglejszych zakątków świata oraz podróże motocyklowe. Poza tym na codzień stara się aktywnie spędzać czas, m in. trenując bieganie (półmaraton w 2015r.)

 

lek.med.
Michał Tarkiewicz
(medycyna estetyczna)

Lekarz medycyny dr Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończył studia podyplomowe Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz liczne kursy i szkolenia w kraju i zagranicą. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pragnie przyczyniać się do poprawy jakości życia swoich Pacjentów i uważa, że zabiegi medycyny estetycznej bardzo dobrze realizują to zadanie.

Przed przystąpieniem do pracy chce zawsze dobrze poznać potrzeby Pacjentów, aby doradzić najlepsze rozwiązania. Wytłumaczy zawsze, jakich dokładnie rezultatów się spodziewać. Doktor Tarkiewicz ze wszech miar stara się by Pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo.

lek.dent.
Anna Śmiga-Witas

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Specjalistka stomatologii ogólnej oraz protetyki stomatologicznej. Oprócz rehabilitacji protetycznej, zajmuje się leczeniem zaburzeń ruchowych narządu żucia ( dolegliwości w stawach skroniow-żuchwowych, bóle mięśni twarzy, bruksizm) oraz problemami zwarcia zębów. Wykonuje szyny terapeutyczne oraz rekonstruuje starte zęby. Uczestniczka szkoleń Vienna School of Interdyscyplinary Dentistry.

lek.dent.
Aleksandra Maciejewska-Turek

Ukończyła studia na Oddziale Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie w 2006 r. a następnie odbyła roczny staż podyplomowy w Wojewódzkim Centrum Stomatologii przy ul Nowy Zjazd 1.

Od 10 lat zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci. Ukończyła ponad 50 kursów i szkoleń z dziedziny ortodoncji, prowadzonych przez najznamienitszych wykładowców z całego świata. Od dwóch lat jest również certyfikowanym lekarzem INVISALIGN, nowoczesnej metody leczenia ortodontycznego z użyciem przezroczystych nakładek.

Od 2007 r. jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego a w latach 2008-2017 pełniła funkcję sekretarza Warszawskiego Regionalnego Koła PTO. Była członkiem komitetów organizacyjnych 14. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, oraz 90 Zjazdu Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

Lek.dent
Marek Puchta

Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, od stomatologii zachowaczej, poprzez endodoncję, na chirurgii i protetyce skończywszy. Pośród szczególnych zainteresowań znajduje się implantologia i materiałoznastwo stomatologiczne. Uczestniczy w wielu kursach, zjazdach i sympozjach naukowych. Najświeższym osiągnięciem jest ukończenie: "Practiculum Implantologii".Praca z pacjentami jest jego pasją.

Bemo Dent Clinic

Nasza placówka powstała z myślą o jak najwyższym komforcie pacjenta. W tym celu stworzyliśmy nowoczesne gabinety, dając pacjentom nie tylko przyjazne wnętrza, najwyższej jakości nowoczesny sprzęt ale co najważniejsze personel całym sercem zaangażowany emocjonalnie, wiedzą i profesjonalizmem w swoją misję-leczenie pacjentów, zwracanie im radości z pięknego i zdrowego uśmiechu.

Bemo Dent Clinic jest kontynuacją gabinetu Bemo Dent. Nasz pierwszy gabinet był bazą dla zdobycia wielu doświadczeń, stworzenia profesjonalnej kadry asystentek stomatologicznych, nawiązaniu współpracy z doświadczonymi lekarzami, wyborze najlepszych laboratoriów protetycznych. 

Twórzczynią obu placówek jest dr Jolanta Gromaszek, która po 9 latach pracy w renomowanych warszawskich klinikach, postanowiła stworzyć autorką klinikę. Zadbała nie tylko o każdy szczegół architektoniczny Bemo Dent Clinic ale i o dobór profesjonalnej kadry lekarskiej.

Dla komfortu pacjentów w naszej klinice udostępniliśmy bezprzewodowy internet. Dbaliśmy również o to by nasza placówka nie była tylko surowym, medycznym obiektem, ale by pacjent czuł się u nas jak najlepiej. Z wszech miar staramy się być jak najbardziej przyjaźni dla naszych pacjentów.

Pamiętaliśmy także o naszych najmniejszych pacjentach. Z myślą o odwiedzających nas dzieciach, stworzyliśmy dla nich kącik zabaw. Hitem wśród najmłodszych pacjentów jest nasza "wielka puchowa" szczoteczka do mycia zębów. Brzmi banalnie? Ale warto zobaczyć o co chodzi. Dzieci napewno wytłumaczą jej urok. Można u nas również zbudować kolejkę, sprawdzić o co chodzi z okrągłymi lusterkami. Nie zdradzamy szczegółów:) Często nawet dorośli nie omieszkają zajrzeć do naszego kącika zabaw.

Co nas wyróżnia ?

Chcemy by pacjent czuł się u nas jak najlepiej, stąd przywiązujemy dużą wagę, by nie tylko leczyć ale i przekazywać wiedzę pacjentom w sposób przejrzysty, odpowiadając na każde pytania, rozwiewamy każde wątpliwości.

Mamy wielopoziomowe spojrzenie na pacjenta - nasze leczenie rozpoczyna się od poznania potrzeb i oczekiwań pacjenta. Uwzględniamy wszelkie wymagania dając na podstawie swojej wiedzy i kwalifikacji jak najlepszy efekt leczenia.

Jesteśmy rzetelni, kompetentni, skuteczni.

Personel zaangażowany w dobro pacjenta-zawsze z uśmiechem, cierpliwością otaczamy pacjenta opieką.Nasza kadra od lat uczestniczy w specjalistycznych kursach zarówno zagranicznych jak i krajowych, by stale wzbogacać swoją doświadczenie i wiedzę.

Atrakcyjną lokalizację-blisko centrum Warszawy.
Obsługa w języku angielskim.
Bezpłatne przeglądy i konsultacje.

Tomografia komputerowa 3D- najnowocześniejszy aparat na rynku do precyzyjne diagnostyki.


Implanty renomowanego światowego systemu  Denstply, MIS, 3I.

Atrakcyjną ofertę z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, implantologii i protetyki.


Zabiegi chirurgiczne.


Ortodoncję na najwyższym poziomie.


Usługi medycyny estetycznej.


Nowoczesna, stylowo urządzona klinika.

Nasza placówka

Oferuje Państwu

Finansowanie

usług medycznych